अनावश्यक खर्च गर्न असाध्यै सिपालु हुन्छन् यी ५ राशिका व्यक्ति, पानी जसरी बगाउँछन् पैसा

पैसा खर्च गर्न जति सजिलो हुन्छ त्यो भन्दा गाह्रो पैसा कमाउन हुन्छ। तपाईं केहि मिनेटमा लाखौं पैसा समाप्त गर्न सक्नुहुनेछ, तर जब यो कमाईको कुरा आउँछ, यसले धेरै वर्षको कडा परिश्रम लिन्छ। तर जब खल्तीमा पैसा हुन्छ, केही मानिसहरू अनियन्त्रित हुन्छन् र तिनीहरूले पनि धेरै पैसा खर्च गर्छन्। तिनीहरूको आफ्नै सोच र पैसा खर्च गर्नुको पछाडि कारणहरू छन्। यस्तो अवस्थामा, आज हामी तपाईंलाई त्यस्तै केही राशि चिन्हहरूको बारेमा बताउन जाँदैछौं, जहाँ नेपालका मानिसहरूले पानी बगाए जसरी पैसा खर्च गर्दछन्। यस्ता व्यक्तिहरुले पैसा लामो समय सम्म राख्न सक्दैनन् । किनकि तिनीहरूले यसलाई आफ्नो शौक पूरा गर्नमा खर्च गर्छन्। त्यसोभए ढिलाइ किन ? आउनुहोस् यी राशि चिन्हहरूको नाम थाहा पाउनुहोस्:

मिथुन राशिः यस्ता मानिसहरु आफ्नो पैसा अधिक दिखाउन को लागी खर्च गर्छन्। यिनीहरुलाई राम्रो बनेर सफा सुग्गर हुन रुचाउनेगर्दछन् । यस्ता व्यक्तिहरु आफ्नो सुविधामा सम्झौता गर्न सक्दैनन्। यदि यिनीहरूसँग कहीबाट केही पैसा आइहालेमा यिनीहरु आफ्नो फुर्ति सबलाई देखाउने गर्दछन् र सबैको सामु आफु नायक बन्छन्। केवल यसै कारणले गर्दा यिनीहरुसँग जति चाडै पैसा आउने गर्दछ उति नै चाडै पैसा खतम हुने पनि गर्दछ ।

कन्या राशिः यस राशिका मानिसहरूलाई पैसा खर्च गर्ने ठूलो शौक हुन्छ। उनीहरूका अनुसार जीवन एक पटक मात्र प्राप्त हुन्छ, त्यसैले जतिसक्दो पैसा खर्च गरेर आनन्द नै रहुँ मरेर लानु के नै छ र भन्ने भावनाका हुने गर्दछन्। यिनीहरु सोच यस्तो हुन्छ कि हामीले जति पनि पैसा कमाउँछौँ मरेर गएपछि माथि त लैजादैनौँ, जिन्दगीको केही भरोसा हुँदैन त्यसैले जबसम्म बाच्छौँ तबसम्म हाँसी खुशी आचफ्नो शौख पुरा गर्यौ भन्ने भावनकान हुने गर्दछन् ।

मकर राशिः यस्ता व्यक्तिहरु आफ्नो लागी भन्दा अर्काको लागी पैसा बढी खर्च गर्ने गर्दछन् । यिनीहरुले आफ्नो यारी दोस्तीमा सबैभन्दा बढी खर्च गर्दछन् । यस्ता व्यक्तिहरुले सबैलाई खुशी देख्न चाहान्छन् त्यसैले यदि कुैले केही मागेमा पनि नाइ भन्न सक्दैनन् । यस्ता व्यक्तिहरुमा पैसा कमाउने सीप पनि हुने गर्दछ । त्यसैले यिनीहरुले खर्च गरको पैसालाई फेरी छिट्टै कमाउनमा पनि सक्षम हुन्छन् ।

वृश्चिक राशिः यस राशिका मानिस आफैंमा सबै पैसा खर्च गर्न मन पराउँछन्। यिनीहरु खाने, पिउने, यात्रा गर्ने र किनमेल गर्न धेरै मन पराउँछन्। यी तीन अवस्थाहरूमा उनीहरूले पैसाको बजेट देख्दैनन् र खुला रूपमा पैसा खर्च गर्दछन्। यस बाहेक, यिनीहरूको केही शौकहरू पनि यस्ता खालका हुन्छन् जसले उनीहरूलाई अधिक पैसा खर्च गराउन बाध्य गराउँछ।

कुम्भ राशिः यी व्यक्तिहरूको धेरै ठूलो मन हुन्छ। यिनीहरू आफैंमा र अरूमा पनि खर्च गर्न मन पराउँछन्। यी राशिका व्यक्तिहरु पार्टी गर्न मन पराउँछन्। यिनीहरु साथीहरूसँग पैसा खर्च गरी रमाईलो गर्छन्।

Post Comment