निकै धोकेबाज हुन्छन् यी राशिका व्यक्ति, कतिबेला लात हान्छन् पत्तै हुँदैन्

कैयौँ चोटि यस्तो हुन्छ कि हामी हाम्रो लुकाएको रहस्य आफुले विश्वास गरेको पात्रलाई बताउने गर्छौ। कसैसँग आफ्नो मनको कुरा साटासाट गर्नाले मनको बोझ हल्का हुन्छ भने कैयौँ चोटी यस्तो पनि हुन्छ कि, जब हामी मनको कुरा अथवा रहस्य कसैलाई बताउँछौ। सामान्य रुपमा हामी यही नै भन्छौ कि यो कुरा कसैलाई पनि नभन्नु नि,तर केही दिनपछि हामीलाई यो पत्ता लाग्छ कि हाम्ले कुनै एक व्यक्तिसँग मात्र खोलेको रहस्य पछि सबैलाई थाहा भइसकेको हुन्छ। त्यसैले जब तपाईलाई आफ्नो मनको कुरा बताउनु नै छ भने एकचोटी सोच्नुहोस् कि सुन्नेवाला व्यक्ति कत्तिको विश्वासलाग्दो छ या छैन भनेर। ज्योतिषशास्त्रमा कुनै यस्तो राशिको बारेमा बताइएको छ, जसको साथमा कहिल्यै पनि आफ्नो रहस्य,मनको कुरा खोल्नुहुँदैन। आउनुहोस् जानौँ ति राशि कुन कुन हुन् त ?

मेष राशिः राशिफल ग्रहलाई मंगल ग्रह मानिन्छ। ज्योतिषका अनुसार यस राशि वालोलाई कुनै गोप्य कुरा भन्नु हुँदैन, किनभने यस राशिका जातिका मानिसहरूले अरूको गोप्य कुरा लामो समयसम्म सीमित राख्न सक्दैनन्। यसैले यस राशिको मानिसहरूलाई कुनै रहस्य प्रकट गर्नु अघि दुई पटक सोच्नुपर्दछ।

मिथुन राशिः यस राशिको ग्रह स्वामी बुध हो। यो राशिका अधिकांश व्यक्ति गफ गर्नमा माहिर हुन्छन्। यिनीहरु अरूको बारेमा कुरा गर्न पाउँदा धेरै खुसी हुन्छन्। यिनीहरको यस्तै बानीको कारण, कहिलेकाँही यिनीहरु अरूको गोप्य कुरा सबैलाई प्रकट गरिदिन्छन् या भनौ जे कुरा नभन भनेको त्यही भनिदिन्छन्।

तुला राशिः शुक्र तुला राशिका स्वामी हुन्। ज्योतिषका अनुसार, तुला राशि वालोका मानिसहरूसँग कुनै रहस्यको कुरा गर्नहुँदैन, किनकि यिनीहरुले अरुको रहस्यहरूले धेरै लामो समयसम्म नियम पालन गर्न सक्दैनन्। जबसम्म यिनीहरूले कसैको अगाडि त्यो गोप्य कुरा खोल्दैनन् तब सम्म यिनीहरुको मनमा खुलदुल खुलदुल भईनैरहन्छ जसले गर्दा यिनीहरुले आराम पाउँदैनन् र सबै कुरा भनिदिन्छन्।

Post Comment